FOX Transfer SL Factory teleskopska sedežna opora, Ø-30,9 mm, 355 mm/75 mm
Kot registrirani tuji plačnik DDV lahko pri nas kupujete z neobdavčenim DDV. Več informacij
FOX Transfer SL Factory kapalka
Oznaka "Factory" pove vse. Najboljše tehnologije, ki jih lahko ponudi FOX, so na voljo v modelih serije Factory, vključno z izjemno vzdržljivim originalnim premazom Kashima Coat, ki zagotavlja masleno gladko delovanje.Opozorilo: Paket ne vključuje krmilne ročice, ki jo je treba kupiti posebej.
|
Kakovostna teleskopska sedežna opora
|
|
Površinska obdelava bata - Kashima
|
|
Notranja napeljava kabla daljinskega upravljalnika
|
|
Lahki in trpežni 2-pozicijski mehanski notranji deli
|
|
Kabel je mogoče priključiti z obeh strani, zaradi boljše kompatibilnosti z vsemi krmilnimi ročicami
|
|
Odprtina na dnu sedežne opore za lažji dostop in zmanjšanje teže
|
| Barva | zlata |
| Premer | 30.9 |
| Višina sedežne opore | 75 mm |
| Nadzorovanje | notranje napeljave kablov |
| Opozorilo | Paket ne vključuje ročice za upravljanje, ki jo je treba kupiti posebej. |
| Vsebina paketa | teleskopska sedežna opora, priročnik |
| Minimalna dolžina vstavitve v okvir | 80 mm |
| Največja dolžina vstavitve v okvir | 225 mm |
| Teža | 342 g |
| Skupna dolžina | 355 mm |
| Odmik | 0 mm |
| ID izdelka | 137244 |
Varianta FOX Transfer SL Factory teleskopická sedlovka, Ø-30.9 mm, 380 mm/100 mm
Aky je priemer? V nadpise a popise su dve rozne velkosti.
Dobry den,
vdaka za upozornenie, upravene - jedna sa o priemer 30.9 mm.
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Varianta FOX Transfer SL Factory teleskopická sedlovka, Ø-30.9 mm, 355 mm/75 mm
Legkönnyebb XC dropper. Eddig semmi gond vele.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnikVarianta FOX Transfer SL Factory teleskopická sedlovka, Ø-30.9 mm, 355 mm/75 mm
Maximálna spokojnosť s touto teleskopkou
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik